Шок! Директорката на убиеца Йоан се скри вдън земя, ето колко хитро се измъква от неудобните въпроси

https://blitz.bg/goreshtite-novini/shok-direktorkata-na-ubieca-yoan-se-skri-vdan-zemya-eto-kolko-hitro-se-izmakva-ot-neudobnite-vaprosi_news491188.html Blitz.bg

Директорката на частната профилирана гимназия „Езиков свят” Василка Николова, където обвиняемият Йоан Матев за убийството на 17-годишния Георги в Борисовата градина преди година и половина е учил, се скри вчера, пише „Телеграф”.

При опит на медията да разговаря с нея, тя е отправила думите: „Директорът днес не е тук, опитайте другата седмица”.

Преди да продължи своето образование в гимназия „Езиков свят”, Йоан и брат му Марсел са учили в Частно основно училище „Ерих Кестнер”. Преди ден стана ясно, че убиецът и брат му Марсел са спрели да ходят там на училище, защото не са им плащали таксите.

По-малкият брат на Йоан бил лош ученик, като дори го оставяли на поправка. Въпреки това обаче и двамата успели да се преместят в другото частно школо.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай