Гурбетчия: Храните в Англия са по-евтини от тези в ЕС

Дали има нещо общо с това, че британците напуснаха Съюза - пита той

https://blitz.bg/ikonomika/gurbetchiya-hranite-v-angliya-sa-po-evtini-ot-tezi-v-es_news1122568.html Blitz.bg

„Това кисело мляко струва 1,05 евро. Купих го от „Лидъл“ край белгийския град Лиеж.

В „Алди“ в Англия обаче е 0,55 пени.

Интересно.

Храните на Острова са по-евтини отколкото тези в страните от ЕС, а аз ги обикалям всички. Дали има нещо общо с това, че британците напуснаха Съюза?“, коментира гурбетчия, цитиран от 24rodopi.com.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
Николай II
преди 6 месеца

Хора, които получават заплата и плащат сметки и цени си мислят, че разбират от финанси.Това е най-голямата заблуда на обществото.Икономика и финанси е специфична дейност и се учи 5 години. Пък и след това.

Откажи
Hmm
преди 6 месеца

А дали не е било на промоция. Когато имат стока която не се продава добре на запад и свалят цената. 55 цента е 1.6 лева.

Откажи