10-годишно загина в тежка катастрофа

https://blitz.bg/intsidenti/10-godishno-zagina-v-tezhka-katastrofa_news43312.html Blitz.bg

Дете на 10-годишна възраст почина след тежка катастрофа, станала на изхода на Долни Богоров в посока Ботевград. Други трима души пътували в колата са откарани в "Пирогов" за спешна интервенция, съобщават от полицията.

Драмата е станала малко преди 12 часа на изхода на Долни Богров в посока Ботевград. По първоначална информация лек автомобил “Сузуки Игнис” е самокатастрофирал, тъй като се е движел с висока скорост. В резултат на удара на място е починало 10-годишно дете, други трима, пътуващи в колата, били откарани в Институт “Пирогов” за оказване на медицинска помощ. Столични полицаи извършват оглед на местопроизшествието, като тепърва ще се установи самоличността на жертвата. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай