16-годишно момче е в болница след челен сблъсък с тротинетки в Оризаре

Пострадалият е със счупена ръка, транспортиран е до Университетската многопрофилна болница за активно лечение – Бургас

https://blitz.bg/intsidenti/16-godishno-momche-e-v-bolnica-sled-chelen-sblasak-s-trotinetki-v-orizare_news1159142.html Blitz.bg

Двама непълнолетни, управляващи индивидуални електрически превозни средства, са се сблъскали челно в несебърското село Оризаре, при което 16-годишно момче е откарано в болница, пише "Дарик".

Младеж на тротинетка ритна баща с бебе в количка край Гребната база в Пловдив


Инцидентът е станал около 17:30 часа в четвъртък на ул. "Младост", съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас. Младежите са на 15 и 16 години и двамата са от село Оризаре.

Пострадалият е със счупена ръка, транспортиран е до Университетската многопрофилна болница за активно лечение – Бургас.

Причините за пътния инцидент са движение с несъобразена скорост на двете превозни средства в условията на прав участък, при което е последвал челен удар, добавиха от полицията.

Жена прегази крачето на дете с електрическо возило в Пазарджик


На 15 юни при друг инцидент с индивидуално електрическо превозно средство в Бургас млада жена беше тежко ранена. Тя беше блъсната на велоалея и настанена в болница с опасност за живота.

В края на март 13-годишно момче пострада след падане с такова превозно средство на ул. "Свобода" в морския град . По-рано същия ден 21-годишна жена катастрофира на ул. "Беласица" и бе приета в болница с мозъчно сътресение.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай