52-г. българин изчезна при гмуркане в Охридското езеро

Местната полиция и водолазни екипи започнаха издирвателна операция

https://blitz.bg/intsidenti/52-g-balgarin-izchezna-pri-gmurkane-v-ohridskoto-ezero_news1100113.html Blitz.bg

Охридското езеро

© Pixabay

52-годишен български гражданин е в неизвестност след гмуркане в Охридското езеро. Това съобщиха от македонската полиция.

Сигналът за изчезването е получен в 13:15 часа от Охридската полиция и Езерната полиция. По информация на властите, мъжът – с инициали И.Т., е изчезнал при гмуркане на дълбочина 89 метра във водите на езерото край село Търпейца.

В момента се предприемат мащабни мерки за издирването му. В операцията участват екипи на Езерната полиция, Червения кръст и водолази от водолазен клуб „Амфора“, съобщават местни медии.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай