Истински ад се разиграва на автомагистрала "Тракия" в неделния следобед, след като втора катастрофа в рамките на часове блокира движението в посока София. Пътният инцидент е станал в района на 144-ия километър, съобщи репортер на "Фокус".
На мястото на произшествието се е образувала километрична колона от автомобили, а преминаването е изключително затруднено. Шофьори сигнализират за огромно задръстване, което е почти неподвижно. Към момента няма официална информация за състоянието на пътуващите в катастрофиралите автомобили.
Ситуацията се усложнява от факта, че това е втори тежък инцидент в един и същи участък. По-рано днес верижна катастрофа стана само два километра по-назад, при 146-ия километър на аутобана, отново в платното към столицата.
Трафикът в края на седмицата е традиционно изключително натоварен заради хилядите пътуващи, които се прибират от Черноморието към вътрешността на страната. От властите призовават водачите да шофират с повишено внимание, търпение и съобразена скорост.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!