“Ауди А8” изгоря напълно във Варна

Собственикът не е подал жалба, станалото било поради техническа неизправност

https://blitz.bg/intsidenti/audi-a8-izgorya-napalno-vav-varna_news215431.html Blitz.bg

Лек автомобил ауди А 8 е опожарен, вследствие на техническа неизправност. Инцидентът е станал на ул. „Георги Боев“ около 3:50 ч. тази нощ. Съседи чули силен гърмеж и подали сигнал на тел. 112.

Пристигналите полицаи само констатирали пожара и след като той загаснал, направили оглед.Самият собственик е отказал да подаде жалба в полицията, тъй като бил убеден, че се касае за късо съединение.

Возилото е напълно опожарено, съобщиха от пресцентъра на полицията в морската ни столица. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай