Автобус на градския транспорт е аварирал на кръстовището на булевардите "Тодор Александров" и "Константин Величков". Това стана ясно от постове в социалната мрежа Фейсбук.
На място има екип на полицията, който регулира движението, има и авариен екип, който трябва да изтегли автобуса.
Движението по бул. "Константин Величков" в посока кръстовището с бул. "Александър Стамболийски" е затворено за леки автомобили. Образувало се е задръстване и преминаването през участъка е затруднено.
Трамваите се движат нормално.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.