Автовоз, превозващ нови автомобили, се обърна на Подбалканския път малко след разклона за Сливен в посока София.
По първоначална информация инцидентът е станал на прав участък от пътя, когато водачът е изгубил контрол над превозното средство.

Камионът е навлязъл в насрещното платно, съборил е мантинели и е излязъл от пътното платно. За щастие няма пострадали. Предполага се, че шофьорът е заспал зад волана.

На място има полиция, която контролира движението. Участъкът предстои да бъде временно затворен, за да бъде изваден автовозът и да се извърши обезопасяване.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.