Баба изгоря в дома си

https://blitz.bg/intsidenti/baba-izgorya-v-doma-si_news70114.html Blitz.bg

82-годишна жена загина при пожар в дома си в старазагорското село Нова Махала, съобщават от МВР в града.

Пожарът е възникнал малко преди полунощ, към 23.46 часа в дома на възрастната жена. При извършения оглед е установено, че напълно е изгоряла покривната конструкция и цялото имущество. В една от стаите е намерена част от обгорял труп, който е транспортиран.

Причините за произшествието са в процес на изясняване. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай