Без загинали след 13 тежки катастрофи

https://blitz.bg/intsidenti/bez-zaginali-sled-13-tezhki-katastrofi_news69874.html Blitz.bg

Половината от катастрофите са на територията на София.

През изминалото денонощие на територията на страната са станали 13 тежки катастрофи, като при тях не е загинал нито един човек, съобщават от СБА. При инцидентите обаче са били ранени 14 души.

За района на Софиа за изминалите 24 часа са станали 127 леки и 7 тежки катастрофи, като ранени са 7 човека. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай