27-годишна жителка на областния град пътувала с БМВ "319 Д". В района на село Винище жената загубила контрол над волана, напуснала пътната си лента вляво, навлязла в насрещното и се ударила в насрещно идващ лек автомобил "Мерцедес С 500“ със софийска регистрация.
Втората кола била управлявана от 60-годишен жител на столицата.
Вследствие на катастрофата по „Мерцедес"-а са нанесени значителни материални щети. По случая е образувано досъдебно производство в районното управление на Монтана.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.