Четирима мъже стрелят по девойка

https://blitz.bg/intsidenti/chetirima-mazhe-strelyat-po-devoyka_news42589.html Blitz.bg

Четирима хулигани бяха задържани късно снощи, след като стреляха от колата си по девойка, която се разхождала с тако си. Хулиганите ранили дамата в рамото, но криминалистите бързо спипали извършителите, след като бащата се обадил в полицейското.

Около 23 часа самоковец позвънил в полицията и съобщил за инцидент с дъщеря му. Докато се прибирала към дома си, на улицата била застигната от кола, в която се возели няколко мъже.  Един от тях произвел изстрел и тя почувствала болка в лявото рамо. За щастие девойката не пострадала сериозно.  Полицаите организирали заградителни действия и много скоро установили и задържали лек автомобил “Фолксваген Пасат” и возещите се в него самоковци – Н.М./25 г./, Г.С./22 г./, Г.А./25 г./ и Д.К./23 г./.  При обиск в колата служителите открили въздушна пушка и над 50 сачми. Срещу младежите е образувано бързо полицейско производство по чл. 325, ал.1 от НК.  /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай