Дете на колело загина в гараж

Скъсано жило оставило велосипеда без спирачки

https://blitz.bg/intsidenti/dete-na-kolelo-zagina-v-garazh_news214670.html Blitz.bg

12-годишно момче е загинало при нелеп инцидент в Горна Оряховица. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР-Велико Търново. Инцидентът е станал вчера. Става дума за лична трагедия, а не за престъпно деяние, казаха от полицията.

Вчера по обяд е получен сигнал за дете от Горна Оряховица, на 12 години, което карайки колело по улица със стръмен наклон, губи управление след отказ на спирачките и се врязва в гараж. Откарано е от баща си в болницата където починало от тежка мозъчно-черепна травма.

Направена експертиза е доказала, че причина за инцидента е скъсано жило на задната спирачка на колелото.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай