12-годишно момче е загинало при нелеп инцидент в Горна Оряховица. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР-Велико Търново. Инцидентът е станал вчера. Става дума за лична трагедия, а не за престъпно деяние, казаха от полицията.
Вчера по обяд е получен сигнал за дете от Горна Оряховица, на 12 години, което карайки колело по улица със стръмен наклон, губи управление след отказ на спирачките и се врязва в гараж. Откарано е от баща си в болницата където починало от тежка мозъчно-черепна травма.
Направена експертиза е доказала, че причина за инцидента е скъсано жило на задната спирачка на колелото.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.