Дете падна във Владайската река

https://blitz.bg/intsidenti/dete-padna-vav-vladayskata-reka_news38972.html Blitz.bg

В 16.25 ч. в детската зала на "Пирогов" е приета 11-годишната Сн.К., която паднала във Владайската река близо до кръстовището на бул. "Стамболийски" и ул. "Иван Иванов", съобщиха от лечебното заведение.

Детето е мокро и измръзнало. Пожарната е помогнала да бъде извадено от дълбокото корито. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай