Къща пламна посред нощ в пернишкия квартал „Изток“. В дома на улица „Ставропол“, на няколко пресечки от Второ районно управление на МВР, по това време било цялото семейство - жена и двете й деца - момче, на 17 години, и по-малко момиче.
Пламъците лумнали в 2,15 часа. Нанесените щети са минимални - унищожена входна врата, прозорец и опушени стени. Причината не е установена, съобщава struma.bg.
Една от предполагаемите версии е умисъл. До момента те не били получавали никакви заплахи и не е ясно защо някой е решил да драсне клечката на жилището им, твърдят осведомени. Местопроизшествието е посетено от служители на Второ РУП - Перник. Образувано е досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.