Двама пешеходци бяха блъснати в центъра на София

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-peshehodci-byaha-blasnati-v-centara-na-sofiya_news38334.html Blitz.bg

Двама пешеходци бяха блъснати от автомобил в центъра на София. Инцидентът е станал на кръстовището на бул. "Стамболийски" и "Витоша" пред хотел "Шератон", между църквата "Света Неделя" и спирката на трамваите по посока Халите, съобщи Дарик.

Пешеходците са блъснати от лека кола "Ауди". Четири минути след инцидента на местопроизшествието е пристигнала линейка. Няма информация за състоянието на пострадалите. /БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай