Двама загинаха при катастрофи

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-zaginaha-pri-katastrofi-7_news45212.html Blitz.bg

Двама души са загинали при станалите 12 катастрофи на територията на страната през изминалото денонощие, съобщи МВР.

Ранените са 15. В София са регистрирани две тежки пътно – транспортни произшествия и 60 леки. Загинали няма, ранените са четирима.
От началото на годината по пътищата са загинали 208, ранените са 2120. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай