Двама загинаха след удар в билборд

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-zaginaha-sled-udar-v-bilbord_news45476.html Blitz.bg

Лек автомобил се удари в билборд на магистрала "Хемус". На място са загинали двама млади мъже. Инцидентът е станал на два километра от изхода на столицата.

Най-вероятната причина за удара е несъобразената скорост и мокрия път.  Повечето от рекламните съоръжения по магистралата са незаконни.  /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай