Две софиянки бяха ранени при катастрофа

https://blitz.bg/intsidenti/dve-sofiyanki-byaha-raneni-pri-katastrofa_news45398.html Blitz.bg

Две софиянки бяха ранени при катастрофа на пътя Първомай-Поповица.

Около 22 часа снощи лек автомобил “Крайслер”, управляван от Х.К./ 34 г./ от Котел, при движение с несъобразена скорост се блъснал в крайпътно дърво. Пострадали са двете пътнички в колата - А.А./ 24 г./ е с фрактура на глезена, а В.Р./ 25 г./ - с контузна рана на главата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай