Две софиянки бяха ранени при катастрофа на пътя Първомай-Поповица.
Около 22 часа снощи лек автомобил “Крайслер”, управляван от Х.К./ 34 г./ от Котел, при движение с несъобразена скорост се блъснал в крайпътно дърво. Пострадали са двете пътнички в колата - А.А./ 24 г./ е с фрактура на глезена, а В.Р./ 25 г./ - с контузна рана на главата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.