Гимназистка в кома след смъртоносен коктейл

https://blitz.bg/intsidenti/gimnazistka-v-koma-sled-smartonosen-kokteyl_news45348.html Blitz.bg

13-годишна ученичка изпи 20 аспирина заради несподелена любов

Гимназистка от ПГ по хранително-вкусова промишленост в Дупница се опита да сложи край на живота си, като изпи десетки хапчета успокоителни, пише регионален вестник. Даниела от Дупница изгълтала лексотан и други успокоителни и изпаднала в кома. Родителите й я открили в безпомощно състояние вкъщи и веднага алармирали Спешна помощ. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай