От болницата в Стара Загора обясниха, че се подобрява състоянието на най-тежко пострадалия при инцидента, съобщи пред Нова телевизия областният управител на Стара Загора Гергана Микова.
Образувано е досъдебно производство за причинени средни телесни повреди на повече от едно лица. Назначени са редица експертизи и предстоят огледи, поясни Таня Димитрова, прокурор в Районната прокуратура в Казанлък.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.