Губернаторът на Стара Загора с последна информация за състоянието на пострадалите при тежката авария в "Арсенал"

https://blitz.bg/intsidenti/gubernatorat-na-stara-zagora-s-posledna-informaciya-za-sastoyanieto-na-postradalite-pri-tezhkata-avariya-v-arsenal_news633848.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Състоянието на пострадалите при аварията в оръжейния завод „Арсенал” се подобрява. Един от тях, който е бил настанен в болницата в Казанлък, вече е освободен за домашно лечение.

От болницата в Стара Загора обясниха, че се подобрява състоянието на най-тежко пострадалия при инцидента, съобщи пред Нова телевизия областният управител на Стара Загора Гергана Микова.

Образувано е досъдебно производство за причинени средни телесни повреди на повече от едно лица. Назначени са редица експертизи и предстоят огледи, поясни Таня Димитрова, прокурор в Районната прокуратура в Казанлък.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай