Шофьорът е успял да отбие и спре в аварийната лента на 225 км от магистралата в посока Бургас, предава Нова тв.
Два екипа на пожарната са потушили огъня. Камионът се е движил с метаново гориво. Бутилките не са се възпламенили от огъня.
Заради инцидента се образува опашка от над 5 км в двете посоки на магистралата. Движението в участъка е било спряно за около час.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.