Извънредно! Влакът за Бургас гори Снимки

При инцидента за щастие няма пострадали

https://blitz.bg/pozhari/izvanredno-vlakat-za-burgas-gori-snimki_news1154088.html Blitz.bg

Пътническият влак за Бургас се запали тази сутрин на гарата в Стралджа, съобщава SafeNews, позовавайки се на пътници във влака. Запалил се е локомотивът на композицията. 

При инцидента за щастие няма пострадали. 

Пътниците очакват друг влак, с който да продължат пътуването.

На място са изпратени два екипа на пожарната. На мястото има гъст дим.

Причините за инцидента засега не са ясни.

Снимки: SafeNews

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай
3 Коментара
Причините не били ясни
преди 3 седмици

На колко години е този локомотив , на този въпрос като си отговорите и ще ви станат ясни . Питайте Бойко , колко нови е купил за 20 години във властта ?

Откажи
Zar Boris
преди 3 седмици

Ot snimkata e ijasno, ce Tazi Baraka e nad 60 godini! SDS, BOKO , Magnitski, Desetki Godini na WLAST , Edin Lokomotive ne se Zakupili!!!!!

Откажи
Старец
преди 3 седмици

Едно време, като пионерчета, събирахме билки и жълъди, за да ги закупят тези прекрасни локомотиви!

Откажи