Шофьори буквално са блокирани на АМ "Хемус". Интензивното движение в последния ден от почивните дни е допълнително натоварено заради аварирал ТИР.
Според очевидци, тапите са се заформили от тунел Топли Дол до тунел Витиня, другата, също километрична, е преди тунел Ечемишка.

По думите на шофьори катастрофа е станала на последния тунел в посока София - Витиня. От АПИ обаче съобщават, че в самия тунел Витиня има аварирал камион, а не катастрофирал, което още повече затруднява трафика. Шофьорите могат да минават само в изпреварващата лента.

Около час по-късно от АПИ съобщиха, че тежкотоварният автомобил е изтеглен и нормалното движение е възстановено.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.