Две коли се сблъскаха в Бистрица. Както БЛИЦ писа единият автомобил се е врязъл в къща на главния път на селото.
Няма пострадали, единствено жената от злополучната къща много се уплашила, уточнява bTV.

Участниците в инцидента споделиха, че са карали с нормална скорост. Единият шофьор заяви, че заради неясно поведение на другия водач се е стигнало до катастрофата.
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.