Самозапалил се автомобил, вероятно заради газова уредба, е възпламенил сухите треви наоколо и това е довело до задимяване, което крие риск за пътуващите, пише "Труд".
При запалването на колата няма пострадали хора.
На място има екипи на пожарната, които гасят тревите, а полицейски екипи временно ограничават движението до възстановяване на видимостта.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.