Припомняме, че българинът бе в неизвестност от събота, издирваха го с хеликоптер, докато вчера не откриха тяло.
Баща му продължава да смята, че той още е жив и зове да се стори всичко възможно.
Сестра му Стела обаче вече е поставила жалейка в профила си, което значи, че може би 17-годишното момче вече не е между живите.
По думи на полицията няма следи от насилствена смърт, ще се работи по други две версии - самоубийство или нещастен случай.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.