Маскирани нападнаха аптекари

https://blitz.bg/intsidenti/maskirani-napadnaha-aptekari_news42625.html Blitz.bg

Четири неизвестни лица с маски на главите са проникнали в аптека, нанесли побой на мъж и жена, които стопанисват обекта, а след това ги завързали. Инцидентът станал в нощта на 1 април във врачанското с. Бутан.

Нападателите искали да ограбят и банкомат пред сградата. Направили отвор, но се задействала аларма.  При пристигането на полицейски служители, четиримата мъже избягали през прозорец в задната част на аптеката, като при оттеглянето си са отнели сумата от около 200лв. и различни медикаменти. При извършения оглед е установено, че от банкомата не е извършена кражба. Във съседен двор е намерен чувал с намиращ се в него ъглошлайф, използван за направа на отвора на банкомата. По случая в РУ МВР- Козлодуй е започнато дознание. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай