Мъж бере душа след катастрофа в Сливен

https://blitz.bg/intsidenti/mazh-bere-dusha-sled-katastrofa-v-sliven_news70113.html Blitz.bg

50-годишният К.Д. е с опасност за живота след като се блъснал в автобус, съобщават от пресцентъра на МВР – Сливен.

Мъжът, управлявал “Нисан Алмера”и се движел по посока Ямбол. Шофьорът на лекия автомобил изгубил контрол над управлението и се блъснал в насрещно движещ се автобус “Ивеко” със софийска регистрация.

50-годишният е получил фрактура на гръбначния стълб и е с опасност за живота. Трима от пътниците в автобуса са с комоцио и повърхностни наранявания.

Образувано е досъдебно производство по случая. /БЛИЦ




Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай