50-годишният К.Д. е с опасност за живота след като се блъснал в автобус, съобщават от пресцентъра на МВР – Сливен.
Мъжът, управлявал “Нисан Алмера”и се движел по посока Ямбол. Шофьорът на лекия автомобил изгубил контрол над управлението и се блъснал в насрещно движещ се автобус “Ивеко” със софийска регистрация.
50-годишният е получил фрактура на гръбначния стълб и е с опасност за живота. Трима от пътниците в автобуса са с комоцио и повърхностни наранявания.
Образувано е досъдебно производство по случая. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.