Мъж от Разлог умишлено е изпил сода каустик. Има опасност за живота му, съобщава Struma.bg.
62-годишният Лазар Л. по спешност с линейка в момента се транспортира от медицински екип към благоевградската болница. Потвърдено е, че той нарочно е изпил опасната течност. Благоевградските лекари ще продължат да се борят за живота му. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.