Мъж опита да се самоубие със сода каустик

Животът на 62-годишния Лазар е в опасност

https://blitz.bg/intsidenti/mazh-opita-da-se-samoubie-sas-soda-kaustik_news215520.html Blitz.bg

Мъж от Разлог умишлено е изпил сода каустик. Има опасност за живота му, съобщава Struma.bg.

62-годишният Лазар Л. по спешност с линейка в момента се транспортира от медицински екип към благоевградската болница. Потвърдено е, че той нарочно е изпил опасната течност. Благоевградските лекари ще продължат да се борят за живота му. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай