Мъж загина на място в катастрофа

https://blitz.bg/intsidenti/mazh-zagina-na-myasto-v-katastrofa_news37912.html Blitz.bg

49-годишен мъж от София е загинал на място в катастрофа, съобщиха от МВР. Той е пътувал за ГКПП Дуранкулак. Близо до селото в община Шабла, лекият му автомобил „Нисан” е излязъл извън пътя и се е преобърнал.

Сигнал за катастрофата е получен в полицията в Шабла тази сутрин. Направен е оглед на местопроизшествието. Тялото на загиналия е транспортирано в катедра “Съдебна медицина” в Добрич.
Причините за инцидента се изясняват. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай