Мъже се млатиха с брадва заради неправилно паркирана кола. Сигналът подала изненадана гражданка, която видяла млатенето през терасата.
Спречкването е станало пред бл. “Иван Дечев” в 13.35 часа вчера. Когато ченгетата дошли, видели двама мъже Г.А. и Г.С., между които е възникнал скандал за паркиран пред блока лек автомобил. След като скандалът прераснал в побой, вторият извадил брадва и ударил с нея другия по ръката и главата, той пък му отвърнал с удари с ръце. Двамата са водени в болницата за оказване на помощ, след което са освободени за домашно лечение. Работата по случая продължава./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.