Поредна катастрофа с трамвай в София.
Инцидентът е станал около 10:30 ч. в сряда на кръстовището на булевардите "Христо Ботев" и "Тодор Александров".
Според очевидци ватманът е минал на забранен сигнал и е ударил няколко коли.
Снимка във фейсбук групата "Катастрофи в София" предизвика множество коментари, повечето от които подигравателни.
"Трамваят си мина през всички!", гласи постът на автора.


"То май само така могат да се научат идиотите, които виждат, че няма да минат, но въпреки това влизат и задръстват кръстовищата!" "Следващия път опитайте с БДЖ!"; "Билети и карти за проверка", са само част от мненията на фейсбук потребителите.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.