Млатят 14-годишна в къщи, приемат я в болница

https://blitz.bg/intsidenti/mlatyat-14-godishna-v-kashti-priemat-ya-v-bolnica_news40011.html Blitz.bg

14-годишно момиче е жестоко налагано в дома си, след което е настанено за спешно лечение в болница, съобщават от полицията. Множество контузни рани по цялото тяло стреснали лекарите, които поели случая.

В полицията пристигнал сигнал от градската болница, че при тях е доведено дете в много тежко състояние.  Изпратеният на място  полицейски автопатрул установил, че  14-годишното момиче от с.Борово е станало жертва на жестоко домашно насилие. Полицаите са сезирали за инцидента  и отдела  за Закрила на детето в Гоце.Делчев, а паралелно с това разпитват близките на пострадалото дете. Все още няма яснота защо малката е яла пердах, който я е обезобразил и закарал в болница./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай