На АМ "Струма" е като след война Видео

На място са изпратени екипи на полицията, които регулират движението и извършват оглед

https://blitz.bg/katastrofi/na-am-struma-e-kato-sled-voyna-video_news1107819.html Blitz.bg

Верижна катастрофа между четири автомобила е станала тази сутрин на автомагистрала „Струма“, съобщава glasnews.bg.

Засега не е ясно каква е причината за пътнотранспортното произшествие и дали има пострадали хора.

На място са изпратени екипи на полицията, които регулират движението и извършват оглед.

Заради катастрофата, движението при км 5 в посока ГКПП „Кулата“ временно се осъществява само в една лента, съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ). Ограничено е преминаването в изпреварващата лента, като трафикът се движи в активната лента.

Шофьорите се призовават да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, докато районът бъде обезопасен и движението нормализирано.

В социалната мрежа Facebook бе публикувано видео, на което се вижда, че щетите по превозните средства са сериозни.

Шофьорка написа в секцията за коментари, че „никой не спазва нужната дистанция на това трасе“. По думите ѝ шофьорите, които пътуват по АМ „Струма“, „хвърчат като летящи чинии“.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
3 Коментара
Fasa
преди 9 месеца

А бе да не са ни ударили с някой руски дрон?!

Откажи