Нов ужас с водата в Пернишко

Голяма водопроводна авария остави без вода част от Перник и района

https://blitz.bg/intsidenti/nov-uzhas-s-vodata-v-pernishko_news730970.html Blitz.bg
Голяма водопроводна авария е станала при ТЕЦ "Република" в Перник след пускане на водата по режим. Това съобщи "ВиК".
 
В 17.00 часа е спряна водата по Клон 2. Без вода ще останат пернишките квартали "Тева", "Мошино","Димова махала", село Люлин и "Бачова махала" в село Големо Бучино.
 

Аварийната група на местното "ВиК" веднага започва работа по отстраняване на аварията, съобщават от предприятието.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай