Нов ужас в Старозагорско

Водачите са тествани за употреба  на алкохол, отчетени са отрицателни резултати

https://blitz.bg/katastrofi/nov-uzhas-v-starozagorsko_news1071960.html Blitz.bg

Временно движението по пътя Стара Загора - Нова Загора е спряно заради катастрофа в района на пътния възел за старозагорското село Оряховица, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР. Оказва се медицинска помощ на трима души. 

Движението за Стара Загора се осъществява през село Оряховица, а за Нова Загора - през село Дълбоки, уточняват от дирекцията. На място са два полицейски екипа, пише БТА. 

Сигнал за инцидента е получен в 18:42 ч. днес. По първоначална информация пътнотранспортното произшествие е между товарен автомобил, управляван от 58-годишен мъж, и лек автомобил, управляван от 19-годишен мъж. Пострадали са двамата водачи и 48-годишна пътничка от лекия автомобил.

Водачите са тествани за употреба  на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. 

На 27 февруари т.г. мъж загина при тежък инцидент на същия пътен участък. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
pesho
преди 1 година

Ниска култура на шофиране, наличие на ограничение на скоростта и напълно занемарено пътно платно с множество дупки. Последните няколко катастрофи са индикатор за безхаберието по БГ пътищата.

Откажи