Шофьор почина зад волана на пътя за Гоце Делчев, в района за село Баничан.
Инцидентът е от петък сутринта. Мъжът е управлявал бял микробус, с благоевградска регистрация. След като е починал е последвала катастрофа, пише struma.com.
Образували са се колони, пишат шофьори в социалните мрежи.
От АПИ съобщиха:
Временно движението при км 82 по път II-19 Банско – Гоце Делчев в района на Баничан се осъществява двупосочно в една лента поради ПТП. Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Трафикът се регулира от "Пътна полиция."
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.