Опасно - електричка се самозапали в центъра на София

Няма пострадали или щети по съседните паркирани коли, което е добра новина

https://blitz.bg/intsidenti/opasno-elektrichka-se-samozapali-v-centara-na-sofiya_news1123837.html Blitz.bg

Огнен инцидент се е разиграл в петък вечерта в центъра на София.

Електрическа кола се самозапали на площада пред патриаршеска катедрала "Свети Александър Невски". На мястото веднага е пристигнал екип на пожарната.

Колата е изгасена своевременно. Няма пострадали или щети по съседните паркирани коли, което е добра новина.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай