Отцепиха част от София заради бруталното убийство!

От МВР заявиха, че шофьорът е избягал и се издирва

https://blitz.bg/katastrofi/otcepiha-chast-ot-sofiya-zaradi-brutalnoto-ubiystvo_news1113329.html Blitz.bg

МВР все още издирва убиеца от инцидента, за който БЛИЦ първи съобщи в столицата.

Първо в БЛИЦ! Неописуем ужас на това място в София, веднага дойде линейка Снимки 18+

Медията ни припомня, че лек автомобил удари и уби пешеходец на софийския булевард "Тодор Каблешков" в района на голям хипермаркет.

От МВР заявиха, че шофьорът е избягал и се издирва.

Загиналият е възрастен мъж.

Районът е отцепен от полицията.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
6 Коментара
Ценко
преди 8 месеца

Столицата на Терзийката стана само с танк да се движиш ,като ми пенсионер , пенсионера е жив Аушвиц .

Откажи
Юююю
преди 8 месеца

Убитият е пресичал на червено.

Откажи
кеф
преди 8 месеца

Е,дайте да газим всички които преичат на червено.Първото нещо което ме учеше инструктора е главното да пазиш живота на хората,ама затова се иска бавно внимателно каране.

Откажи