Пожар пламна в Борисовата градина, предаде репортер на Агенция БЛИЦ. Запалили са се 20 кв. м. шума. На мястото на инцидента вече са огнеборците.
Тепърва ще се уточняват причините за възникване на огъня.
Най-вероятно пожарът е лумнал поради невнимание от изхвърлен фас.
След затопляне на времето в градината е истинско стълпотворение от млади и стари, които гледат да избягат от натовареното ежедневие в столицата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.