Работник пострада при инцидент в завод "Арсенал"

Той е настанен в лечебно заведение в Пловдив без опасност за живота

https://blitz.bg/intsidenti/rabotnik-postrada-pri-incident-v-zavod-arsenal_news1084753.html Blitz.bg

Трудов инцидент с пострадал работник на „Арсенал“ е станал към 15 часа в Завод 3, цех 120 в Казанлък.

Районната прокуратура в Стара Загора потвърди, че при работа с нитроглицерин е възникнало възпламеняване.

Травмите на работника са изгаряния по ръцете и лицето.

Той е настанен в лечебно заведение в Пловдив без опасност за живота.

Инспекцията по труда в Стара Загора извършва оглед на място, образувано е досъдебно производство, допълват от прокуратурата. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай