Разбра се кой е самоубиецът от Александровска болница

53-годишният пациент, който бил настанен в мъжкото отделение по психиатрия, е от Враца

https://blitz.bg/intsidenti/razbra-se-koy-e-samoubiecat-ot-aleksandrovska-bolnica_news1069274.html Blitz.bg

Преди дни стана ясно, че мъж е сложил край на живота си в столична болница. Пациентът се е обесил на 18 февруари малко след 19:00 часа.

Той бил настанен в мъжкото отделение по психиатрия на Александровска болница. 

На място веднага били изпратени служители на 4-то РПУ. Униформените установили, че починалият е 53-годишен мъж.

По непотвърдена до момента информация това е бил пети опит за самоубийство на мъжа, който за съжаление е завършил фатално.

Натрапчиви мисли

Близките му са го лекували в болницата именно с цел да бъде защитен и да не посегне на живота си. Мъжът от години се е борил със суицидни и натрапливи мисли.

По случая предстоят процесуално-следствени действия. Засега официална информация от болницата няма.

Едва днес стана ясно, че самоубиецът е от Враца, съобщава BulNews. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай