Шатрата на Централна гара пак се скъса

Няма пострадали хора

https://blitz.bg/intsidenti/shatrata-na-centralna-gara-pak-se-skasa_news138541.html Blitz.bg

Отново се е скъсала шатрата пред Централна гара. Няма пострадали хора. Районът е отцепен.

От Гражданска защита са направили оглед. Конструкцията не е засегната, съобщава БНР.

Това е поредният инцидент, след като през февруари заради тежкия сняг цялата палтформа се беше стоварила на земята.

След случая от Столична община обсъждаха вариант шатрата да се премахне. Досега обаче действия не са предприети.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай