Шофьор се размина на косъм от голяма трагедия на АМ "Тракия" Видео

С висока скорост кола буквално изскача от включването и без грам мисъл, че в лявата лента вече лети друг автомобил

https://blitz.bg/intsidenti/shofyor-se-razmina-na-kosam-ot-golyama-tragediya-na-am-trakiya-video_news1101931.html Blitz.bg

За българските магистрали всеки ден се раждат нови „шофьорски легенди“.

За съжаление, не от онези, които ще влязат в учебниците за правилно шофиране, а по-скоро в ръководството „Как да не се държите зад волана, ако цените човешкия живот“.

Последният герой в тази поредица безумия е водачът на Fiat с регистрация PB 6635 HA, който реши, че магистралата е негова лична писта за тест на рефлексите на останалите шофьори.

Кадрите, които са разпространени са повече от красноречиви:

С висока скорост кола буквално изскача от включването и без грам мисъл, че в лявата лента вече лети друг автомобил.

Опит за изтласкване към мантинелата – замалко да се превърнем в свидетели на ново заглавие „Кървав ад на Тракия“.

И всичко това – без капка свян, сякаш става дума за маневра на паркинга пред блока.

Включил се отдясно

Ето какво написа във Facebook мъжът, който е постнал и красноречиво видео:

"Ето, скъпи приятели, как не трябва да се излиза на магистралата. Аз карайки със 135 км/ч в крайна лява лента. Човекът се включва от дясно в магистралата и се опита буквално да ме избута в мантинелата и добре, че набих спирачки"

Колко струва една секунда невнимание? Един живот. Колко струва един комплексар зад волана? Цели семейства в риск. Докога ще наричаме това „инциденти“, вместо да го кажем ясно: това е умишлено безумие, което можеше да отнеме човешки живот.

Видеото събра множество коментари, а хората са възмутени от действията на шофьора.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
дгд
преди 9 месеца

наказания няма ли за такива нагли педераси??

Откажи
Purko
преди 9 месеца

И защо на записа не се чу едно гръмко: Пеерас, да ти го начукам..

Откажи