Снегът вкара 35-има в травматологията на „Пирогов”

https://blitz.bg/intsidenti/snegat-vkara-35-ima-v-travmatologiyata-na-pirogov_news70012.html Blitz.bg

За 4 часа, в спешния травматологичен кабинет на „Пирогов” са прегледани 35 души, с травми от снега. Това е обичайното зимно натоварване. Трима от пациенти са със счупени глезени, а останалите с травми на ръцете.

Практиката сочи, че обикновенно в деня след обилния сняг, когато тротоарите се заледят, цифрата на пострадалите скача двойно и тройно. Така се случи и на 5 януари, когато травматолозите прегледаха 235 души за една работна смяна.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай