Стана ясно кой е починалият в Балкана над Враца млад мъж.
Вчера на пътя за мина „Плакалница“ над село Згориград бе намерен труп. На зловещата находка се натъкнаха екипи на БКС, разчистващи дере от боклуци.
Починалият е 38-годишният Галин от Враца. Той е бил разпознат от брат си вчера, уточнява BulNews.
Мъжът е бил с психични отклонения. Той живеел в ж.к. „Дъбника“ и е познат на местните, като често се мотае там.
Преди 20-ина дни обаче изчезнал безследно. Подаден е сигнал в полицията и от 15 февруари е обявен за издирване.
Какво е търсил толкова далеч в Балкана все още не е ясно. Не се знае и как точно се е стигнало до трагичния му край.
Първоначалните огледи сочат, че няма видими следи от насилие по тялото. Припомняме, че когато бе изнесен от дерето обаче, имаше огромна рана на главата и бе окървавен.
Дали се касае за инцидент с фатален край – ще стане категорично ясно след аутопасия, която се очаква да бъде извършена днес.
По случая е образувано досъдебно производство.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!