Трагедията е голяма! 18-годишен аниматор е загиналият в Поморие (СНИМКА)

В понеделник Диян Манолов влязъл във водата и повече не излязъл

https://blitz.bg/intsidenti/tragediyata-e-golyama-18-godishen-animator-e-zaginaliyat-v-pomorie-snimka_news686324.html Blitz.bg

Стана ясна самоличността на удавника от Поморие, чийто труп по-рано днес изплува на плажа пред Гранд Хотел Поморие. Става въпрос за 18-годишния Диян Манолов от Добрич, който бе в неизвестност от 4 дни.

Пълен ужас! Морето изхвърли трупа на изчезналия младеж в Поморие

Той е работел като аниматор в несебърски хотел, съобщава Флагман.БГ.

Във фаталния понеделник е влязъл във водата малко след като приключил работа. По това време обаче и спасителите, които работят на плажа, също вече не били там. 

Течение или силно вълнение са причината за трагичния инцидент – все още не ясно. След 4-дневно издирване обаче днес тялото на Диян изплува на брега.

Семейството на младежа е уведомено. Към момента те пътуват към Поморие, за да се извърши разпознаване на тялото.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай