Ученик се удави в канал на ВЕЦ "Мездра"

Момчето паднало във водата докато разхождало кучето си

https://blitz.bg/intsidenti/uchenik-se-udavi-v-kanal-na-vec-quotmezdraquot_news250955.html Blitz.bg

17-годишно момче се е удавило, след падане в канал с вода, захранващ ВЕЦ „Мездра” във Враца. Това съобщиха от ОД на МВР-Враца. В 14.15 ч. вчера от тел 112 е получено съобщение от мъж, който съобщил, че момче е паднало в канал с вода захранващ ВЕЦ „Мездра”.

 Мъжът направил опит да му помогне, но момчето потънало. Около 14.40 ч. на решетка преди ВЕЦ е изплувал труп на момчето - М.Н./17г./ от гр. Мездра. Установено е, че момчето паднало в канала докато разхождало кучето си.

Трупът е изваден от служители на Районна служба „Пожарна безопасност и защита на населението” Мездра. Образувано е дознание.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай